Znaczenie imion męskich antoni

Pobierz

Antoniowie z tych znaków to chłopcy "do tańca i do różańca".. Dopełniacz (kogo?. Najsłynniejszą postacią tego rodu był Marcus Antonius, czyli Marek Antoniusz.. Nie składa obietnic, co do których jest pewien, że nie będzie potrafił ich dotrzymać.. Antoni imieniny obchodzi: 9 stycznia, 12 stycznia, 17 stycznia, 6 lutego, 1 marca, 8 marca, 16 marca, 3 kwietnia, 10 kwietnia, 2 maja, 10 maja, 7 czerwca, 12 czerwca, 13 czerwca, 5 lipca, 10 lipca, 25 lipca, 28 .HOROSKOPY Imiona męskie - znaczenia: Kliknij na wybranym imieniu z listy, aby poznać jego znaczenie (i nie tylko.). Adam Adolf Adrian Albert Albin Aleksander Aleksy Alfons Alfred Alojzy Ambroży Anatol Andrzej Antoni Anzelm Apolinary Arkadiusz Artur August Augustyn Bartłomiej Bartosz Bazyli Benedykt Bernard Błażej Bogdan Bogumił Bogusław BolesławImię męskie wywodzące się od starożytnego rodu rzymskich plebejuszów Antonii, .. Jako uczeń św. Augustyna precyzyjnie wykłada naukę o łasce.. Znaczenie imienia Antoni, imię męskie, imię dla chłopca.. angielski: Anthony, Tony.Antoni to mężczyzna ciekawy świata, kocha podróżować i poznawać nowe kultury.. z czym?. Bywa też wszechstronnie wykształcony, a dzięki temu, że ma zmysł krytyczny odnosi poważne sukcesy.Jun 14, 2022Antoni - Imiona Znaczenie imion A Antoni Antoni jest ciekawy świata i niezwykle towarzyski.. Zarejestruj się; Zapisz się do newslettera..

Poznaj znaczenie imienia Antoni .

Księga imion powstała by pomóc wam odczytywać znaczenie imion, wybrać najładniejsze, oryginalne i nietypowe imiona dla dzieci.. Nie jest .Znaczenie imienia Antoni Rodzina.. oceń imię: Antoni - imię męskie pochodzenia łacińskiego.. Oznacza ono wybitną — dostojną osobę.. Zaloguj się!. Deklinacja imienia Antoni.. Biernik (kogo?. Imię Antoni jest łacińskiego pochodzenia i wywodzi się od rzymskiego rodu Antoniuszy.. Możecie sprawdzić które imiona są modne, typowo polskie i .Imię męskie Antoni.. Witaj!. Obecnie nadawane jest zdecydowanie rzadziej.1 day agoImiona męskie.. Jest wszechstronny wykształcony, zazwyczaj odnosi same sukcesy.. Antoni odmiana przez przypadki.. Antoni ma .Znaczenie imienia Antoni.. Chętnie pomaga innym w trudnych sytuacjach.. Czasami wydaje się być wręcz flegmatyczny, jednak jak musi, potrafi postawić na swoim.Imię Antoni jest łacińskiego pochodzenia i wywodzi się od rzymskiego rodu Antoniuszy.. Woli poprzestać na mniejszych zadaniach, ale wykonać je dobrze i do końca niż porywać się na czyny wymagające .Antoni.. Zawsze można też na nim polegać, nigdy się nie wywyższa.. czego?. Każdy Antoni jest doskonałym znawcą duszy i charakterów ludzkich.. Antoni - odpowiedniki w różnych językach.. Imię Andrzej pochodzi z języka greckiego od słowa andros (mąż, mężczyzna) lub anderios (męski)..

Znalezionych imion: 99.

Celownik (komu?. W Polsce pojawiło się w XIV wieku i szybko stało się popularne, co trwało aż do połowy ubiegłego wieku.. Bywa też wszechstronnie wykształcony, a dzięki temu, że ma zmysł krytyczny odnosi poważne sukcesy.Antoni - Z rodu rzymskich plebejuszy pochodzi to imię, a oznacza człowieka wywodzącego się z rodu Antoniuszów.. czemu?. Narzędnik (z kim?. Każdy Antoni jest doskonałym znawcą duszy i charakterów ludzkich.. Jest bardzo solidny i odpowiedzialny w pracy.. Ten mężczyzna nie jest typem szalonego imprezowicza, ale zawsze można na nim polegać.Mar 31, 2021Antoni.. Mężczyzna o tym imieniu sprawdzi się w roli maklera, specjalisty ds. IT czy PR.Jaki jest Antoni, skąd pochodzi to imię i co oznacza?. Znaczenie imienia Andrzej Antoni.. Znaczenie imienia Antoni Rodzina i miłość.. Jego znaczenie sprowadza się, mówiąc krótko, .Znaczenie imienia Antoni Antoni - to imię o rodowodzie łacińskim, pochodzące od słowa "Antonius", oznacza osobę pochodzącą z rodu Antoniuszów, znanego i poważanego w starożytnym Rzymie.. Jest pewny siebie, lojalny wobec postanowień.Znak zodiaku imienia Antoni Imię Antoni łączy w sobie wpływy Jowisza i Wenus.. ( znaczenie imienia Antoni) Anzelm to mężczyzna władczy, silny psychicznie i odważny.. Oznacza: mężny, odważny.. ( znaczenie imienia Apolinary)Antoni jest człowiekiem zasadniczym, duże znaczenie ma dla niego pojęcie honoru..

Poznaj znaczenie imienia Arkadiusz .

Antoni nie nudzi się w swoim własnym towarzystwie, choć nie stroni także od spotkań z przyjaciółmi.. Arkadiusz.. Niepozorny, wytrwale dąży do wyznaczonych celów i realizuje najśmielsze plany.Znaczenie imienia Amadeusz Andrzej.. A. Antoni to łacińskie imię męskie pochodzące z rodu Antoniuszy.. Partnerstwo i miłość.. Antoniowie lubią życie z szerokim gestem, są cenionymi "duszami towarzystwa".. ( znaczenie imienia Anzelm) Apolinary jest mężczyzną stałym w swoich przekonaniach, inteligentnym i uczciwym.. ): Przyglądam się Antoniemu.. Jego działanie oparte jest na logice i dokładnej kalkulacji "za" i "przeciw", dlatego czasem dość dużo czasu zajmuje mu podjęcie decyzji.Imię Antoni wywodzi się z języka łacińskiego, od nazwy rodu Antoniuszy i oznacza człowieka wybitnego lub doskonałego.. Antoni jest osobą towarzyską, lubi się bawić.. Imię męskie wywodzące się od starożytnego rzymskiego rodu Antonii.. Pochodzi od Antonius (Antoninowie), znaczącego rodu w starożytnym Rzymie.. Jest także osobą bardzo towarzyską.. ): Widzę Antoniego.. Imię to występuje w Polsce od XIII wieku.. Znajdź nas na .. Miło nam Cię widzieć!. Antoni jest z reguły nieśmiały, chociaż ogólnie otwarty na ludzi.. Dlatego chociaż najbardziej jest odpowiednie dla mężczyzn ze znaku Strzelca, równie dobrze służyć będzie Wagom, Bykom i Lwom..

Antoni - pochodzenie i znaczenie.

Życie towarzyskie.. Mianownik (kto?. Szukane słowo .Apr 6, 2022 Jest bardzo słowny, ale nie do końca ambitny.. Antoni to mężczyzna cechujący się zazwyczaj dużym poczuciem odpowiedzialności i stoickim spokojem.. Zdolny jest posunąć do przodu rozwój nauki ścisłej.. Imię to oznacza: wspaniały, doskonały, wybitny.Antoni - Z rodu rzymskich plebejuszy pochodzi to imię, a oznacza człowieka wywodzącego się z rodu Antoniuszów.. Tworzymy społeczność rodziców.. 2014-12-08 10:13 Antoni to jedno z najpopularniejszych męskich imion nadawanych dzieciom w 2014 roku.3.. Antoni nie jest wybitnie stanowczy, ale potrafi konsekwentnie dążyć do realizacji swoich planów.. Imię to oznacza: wspaniały, doskonały, wybitny.. Jest dobrym organizatorem.. Antoni jest w stanie bardzo dużo zrobić by osoby, które kocha były bezpieczne i szczęśliwe.. W swoisty sposób obserwuje świat.. Praca i kariera zawodowa.. Zdolny jest posunąć do przodu rozwój nauki ścisłej.. Imię to odpowiednie jest też dla Raków, Wodników i Bliźniąt.Jego duży praktycyzm bywa zniechęcający dla kobiet; małżeństwo z Antonim jest na ogół dość przeciętne, zaś sam Antoni średnio sprawdza się również w roli ojca, głównie ze względu na liczne zainteresowania i masę obowiązków w pracy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt